Mediacje w nieruchomościach

Mediacje mogą być wysoce skutecznym narzędziem, które pozwala na rozwiązanie sporu bez konieczności prowadzenia postępowania przed sądem. Mogą być one dla stron alternatywą zamiast długotrwałego i kosztownego sporu sądowego. Umiejętnie poprowadzone stają się bardzo korzystnym rozwiązaniem w rękach uczestników rynku, które może mieć zastosowanie do szerokiego wachlarza zagadnień z obszaru nieruchomości, w którym specjalizuje się nasza firma.

Usługi C-PROFES w obszarze mediacji umownych, obejmują secje mediacyjne prowadzone przez specjalnie wyszkolną do tego celu,bezstronną, certyfikowaną osobę, która ma pomóc stronom w osiągnięciu konsensusu i rozstrzygnięcia dzielącego je sporu.
Mediator jako niezależny ekspert ma za zadanie pomóc w wyjaśnieniu najważniejszych kwestii, ustala stanowiska uczestników sporu, weryfikuje fakty i wspiera strony w poszukiwaniu rozwiązania sytuacji.Osoba ta występuje w roli moderatora prowadzącego secję mediacyjną, która ma doprowadzić do deeskalacji konfliktu oraz znalezienia rozwiązania akceptowalnego przez obie strony.

 Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam/Partnerzy

ekonstal.jpgskori.pngsolid.pngzoga.png

Notice: Only variables should be passed by reference in /home/xhdynxnjwy/domains/c-profes.nieruchomosci.pl/public_html/modules/mod_vertical_menu/mod_vertical_menu.php on line 138